вторник, 23 юни 2026
Начало
Новини
Политика
Коментари
Бизнес
Свят
Спорт
Развлечения
Търси
София
Предимно облачно, дъжд с гръмотевици
24°C
Начало
Търсене
Служители на Агенцията за борба с градушките излязоха на протест
Служители на Агенцията за борба с градушките от Пловдивско, Стара Загора и Хасково излязоха на протест. Те се събраха пред командния пункт в село Голям чардак с настояване по-високи заплати и по-добри условия на труд.
01.04.2026 13:07
«
1
2
»
23.06.2026 17:45
Фермерското изложение "Нашето родно" идва в София на 26 и 27 юни
23.06.2026 17:43
632 млн. евро е общата сума на спрените индексации в пътното строителство
23.06.2026 17:36
Путин: Западът открито говори за война, Русия е готова с бърз и премерен отговор
23.06.2026 17:32
Радев: Минималната заплата няма да бъде замразявана тази година
23.06.2026 17:14
КТ "Подкрепа" скочи срещу фискалния геноцид над държавните служители
23.06.2026 17:13
КС "отряза" достъпа на КЗК до трафични данни
Анкета