Омбудсманът: Дигитализацията на ТЕЛК не трябва да e бариера пред хората с увреждания
Омбудсманът Велислава Делчева изпрати становище до председателя на Народното събрание Михаела Доцова, комисиите по здравеопазване, труда, демографската и социалната политика, както и до ресорните министерства по повод Законопроекта за изменение и допълнение на Закона за здравето.
24.06.2026 13:19