Терзиев: През юли планираме да пуснем в експлоатация новия участък на метрото през Подуяне
През юли планираме да пуснем в експлоатация новия участък на метрото през „Подуяне“, съобщи кметът на София Васил Терзиев във Facebook. По негови думи трасето е завършено на 98%. "След няколко месеца още десетки хиляди хора ще прекарват по-малко време в придвижване.
14.04.2026 13:07