Голям пожар избухна в столичния квартал "Обеля", съобщава bTV.
В 17:39 ч. е получен сигнал за пожар в къща в квартала, като на мястото са изпратени огнеборци и една линейка с екипи от СДПБЗН.
При пристигане на място е установено, че горят няколко спомагателни постройки до къщата, пълни с гуми и други складирани вещи. В къщата е имало лежащо-болен човек, който е изведен от екипите на безопасно място и не е пострадал.

--900.jpg)