сряда, 24 юни 2026

Омбудсманът поиска компенсации и извънредна проверка на Топлофикация – Перник заради десетки сигнали за студена вода и чести аварии

  15.05.2026 13:03  


Омбудсманът Велислава Делчева сезира председателя на Комисията за енергийно и водно регулиране (КЕВР) Пламен Младеновски заради множество жалби от жители на Перник, свързани с некачествено топлоснабдяване и системни проблеми с подаването на битова гореща вода от „Топлофикация – Перник“ АД.

Омбудсманът Велислава Делчева сезира председателя на Комисията за енергийно и водно регулиране (КЕВР) Пламен Младеновски заради множество жалби от жители на Перник, свързани с некачествено топлоснабдяване и системни проблеми с подаването на битова гореща вода от „Топлофикация – Перник“ АД.

Сигналите са постъпили в рамките само на няколко часа на 14 май 2026 г. от граждани в различни райони на града – ул. „Найчо Цанов“, „Св. Св. Кирил и Методий“, „Искър“, „Бучински път“, „Рашо Димитров“, „Юрий Гагарин“, кв. „Димова махала“, кв. „Изток“ и пл. „Кракра Пернишки“.

Хората се оплакват, че месеци наред горещата вода не достига нормативно изискваната температура от 55°C, а в определени часове е хладка или почти студена. Според тях това създава сериозен дискомфорт в ежедневието, въпреки че продължават да плащат пълната цена за услугата. Посочват още, че авариите са били постоянни и през отоплителния сезон.

„Жалбите до омбудсмана водят до извод, че предприетите досега мерки от дружеството не са достатъчни за гарантиране на необходимото качество на доставяната топлинна енергия. При извършена справка в сайта на „Топлофикация – Перник“ АД установихме, че за м. март 2026 г. са обявени 11 аварии, за м. април 2026 г. - 14 аварии, а от началото на м. май 2026 г. - 7 аварии по топлопреносната мрежа“, пише Велислава Делчева.

Пред КЕВР тя настоява за извънредна проверка на „Топлофикация – Перник“ за спазването на показателите за качество и непрекъснатост на услугата.

„Смятам, че е необходимо да бъдат определени справедливи компенсации за засегнатите клиенти и за намиране на трайно решение на проблемите с качеството и непрекъснатостта на топлоснабдителните услуги в гр. Перник“, се казва в писмото на омбудсмана до енергийния регулатор.

В позицията си Делчева подчертава още, че е необходима обективна оценка дали дружеството изпълнява лицензионните си задължения за сигурно, непрекъснато и ефективно снабдяване с топлинна енергия.


Коментари
Омбудсманът: Дигитализацията на ТЕЛК не трябва да e бариера пред хората с увреждания

24.06.2026 13:19

Коментари
Омбудсманът: Помощта за отопление не бива да се превръща в инструмент за бюджетни икономии

22.06.2026 13:52

Омбудсманът и здравният министър обединяват усилия за реформа в психиатричната помощ
Омбудсманът и здравният министър обединяват усилия за реформа в психиатричната помощ

19.06.2026 17:39

Новини
БАБХ започва засилени проверки по схемите Училищно мляко и Училищен плод

19.06.2026 10:20

Коментари
Омбудсманът: Институцията няма място в процедури за предсрочно освобождаване на главния прокурор

17.06.2026 19:04

Омбудсманът не иска да участва в процедури за предсрочно освобождаване на главния прокурор
Новини
Омбудсманът не иска да участва в процедури за предсрочно освобождаване на главния прокурор

17.06.2026 11:38

 
 
 
 
 
24.06.2026 17:42
Илон Мъск загуби 350 милиарда долара за броени дни след срив на акциите на SpaceX
 
 
 
 
 
24.06.2026 17:12
Полицията в Турция неутрализира опасни членове на Ислямска държава
 
 
 
 
 
24.06.2026 17:09
Доклад на ЕК: Чехия, Полша, Унгария, Румъния и Швеция не изпълняват условията за еврото
 
 
 
 
 
24.06.2026 17:07
Външният министър на Северна Македония иска извинение от България
 
 
 
 
 
24.06.2026 17:06
Иран обяви споразумението за прекратяване на огъня за поражение на САЩ
 
 
 
 
 
24.06.2026 17:04
Правителството предлага нов мандат за шефа на Военното разузнаване