вторник, 23 юни 2026

Кметът на Стара Загора се оттегля от ръководството на ГЕРБ

  24.04.2026 09:39  

  БТА

Едно от ключовите лица на ГЕРБ - кметът на Стара Загора Живко Тодоров се оттегля от Изпълнителната комисия на партията.

Това съобщи той в профила си във Фейсбук.

"Скъпи приятели, винаги съм бил човек, който може да носи отговорност. Затова се оттеглям като член на Изпълнителната комисия на ГЕРБ.

Ще дам енергията си и цялото си внимание на развитието на Стара Загора. Благодаря на всички колеги за съвместната работа и им пожелавам успех!", написа той.

Припомняме, че преди изборите Тодоров заяви, че няма да оглави листата на партията, защото не вижда как би могъл да съчетае кметските си задължения с активна предизборна кампания.


Управляващите замразяват минималната заплата за две години
Политика
Управляващите замразяват минималната заплата за две години

23.06.2026 17:10

Коментари
Спаси София: Новата заповед на Терзиев за 215-метровата кула на Черни връх не пази обществения интерес

23.06.2026 10:26

Свят
САЩ разрешават износа на ирански петрол за 60 дни

22.06.2026 19:09

ЦИК отчете мандат 2021-2026: 10 национални вота, 174 частични и нови местни избори
Новини
ЦИК отчете мандат 2021-2026: 10 национални вота, 174 частични и нови местни избори

22.06.2026 18:49

Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Политика
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента

22.06.2026 14:57

Коментари
Зеленски: Най-добрата гаранция за сигурност за ЕС е ускорено членство на Украйна в блока

19.06.2026 16:16

 
 
 
 
 
23.06.2026 17:32
Радев: Минималната заплата няма да бъде замразявана тази година
 
 
 
 
 
23.06.2026 17:14
КТ "Подкрепа" скочи срещу фискалния геноцид над държавните служители
 
 
 
 
 
23.06.2026 17:13
КС "отряза" достъпа на КЗК до трафични данни
 
 
 
 
 
23.06.2026 17:10
Управляващите замразяват минималната заплата за две години
 
 
 
 
 
23.06.2026 17:04
Ретрограден Меркурий се завръща на 29 юни: Какво да избягвате
 
 
 
 
 
23.06.2026 15:46
Правителството, синдикатите и бизнесът не се разбраха за осигуровките на държавните служители